Wirtualne Pniewy

pniewy24.pl - najlepsze wiadomości z miasta

Twój Tydzień z Pniew

Skomentuj ()

Reklama Piotr i Paweł

Skomentuj ()

Plany Pasjonatów

W dniu wczorajszym odbyło się kolejne z cyklu spotkań fanów zabytkowej motoryzacji.

Jak zwykle w miłej atmosferze omówione zostały wszystkie najważniejsze sprawy stowarzyszenia. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą dla nas bardzo intensywne.

10 sierpnia 2014 r. - podczas festynu św. Wawrzyńca w Łazienkach miejskich w Pniewach planujemy przy swoim stoisku zaprezentować kilka z naszych unikatowych maszyn.

24 sierpnia 2014 r. - silna delegacja wyruszy reprezentować godnie nasze stowarzyszenie do Wilkowic, gdzie od wielu lat organizowany jest jeden z największych festiwali zabytkowych ciągników i maszyn rolniczych. Będzie to dla nas wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz zaprezentowania się w nowym miejscu.

07 września 2014 r. - Dożynki Gminne w Zajączkowie! Podczas tych dni pragniemy zaprezentować się w sposób wyjątkowy! Tak jak wcześniej obiecywaliśmy pojazdy zaprezentowane na wystawie podczas Dni Pniew to tylko niewielka część naszych zbiorów. Tym razem zaprezentowane będzie z pewnością znacznie więcej wyjątkowych i przyciągających oko pojazdów. Od ciągników, samochodów, motocykli na rowerach kończąc. Dodatkowo czego dotychczas jeszcze nie prezentowaliśmy, wszyscy zgromadzeni goście zobaczyć będą mogli z bliska jak wyglądał niegdyś sprzęt rolniczy.

14 wrzesień 2014 r. - planujemy uczestnictwo w korowodzie św. Jana Chrzciciela

To tylko część atrakcji jakie przygotowaliśmy dla Państwa na najbliższe miesiące.

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy!!! Atrakcji na pewno nie zabraknie!!!

Kolejne z naszych spotkań już 20 sierpnia o godzinie 20:00 - tym razem spotykamy się w Świetlicy Wiejskiej w Zajączkowie. Wszystkich członków Stowarzyszenia bardzo prosimy o przybycie w celu ustalenia szczegółów nadchodzących imprez!

Więcej…

Skomentuj ()

Wystawa „Igłą malowane”

Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Igłą malowane” przedstawiającej dzieła mieszkanek Turowa. Na razie obrazy wykonane za pomocą haftu krzyżykowego zdobią ściany Biblioteki Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy, ale już niedługo pojawią się w Galerii Piotr i Paweł.

Więcej…

Skomentuj ()

Podwieczorek i zabawy

Mimo, że pogoda pokrzyżowała plany seniorów zorganizowano podwieczorek w przemiłym gronie oraz zabawy. Szkoda, że większość seniorów z racji deszczu zrezygnowała z odwiedzenia Domu Seniora.

Więcej…

Skomentuj ()

Muzyczne rozmaitości w ogrodzie

Skomentuj ()

WZPN o sukcesie Red Dragons

Kwartalnik WZPN GOL dostrzega sukces naszej pniewskiej drużyny. Na stronach gazety czytać możemy wywiad z Bartoszem Barańskim prezesem Red Dragons Pniewy. Wywiad ilustrują zdjęcia fotoreporterów Wirtualnych Pniew.

>>Całą gazetę można przeczytać tutaj<<

Skomentuj ()

Spotkanie Pasjonatów

SPOTKANIE PASJONATÓW

Kto dotychczas nas nie odwiedził a miałyby ochotę, serdecznie zapraszamy!

W dniu jutrzejszym tj. 24 lipca o godz: 20:00 w gospodarstwie agroturystycznym Cisawy Koń w Zajączkowie odbędzie się kolejne spotkanie "PASJONATÓW".

Pogoda dopisuje. Zapraszamy do przyjazdu swoimi niesamowitymi pojazdami!!!

Skomentuj ()

Żyli wśród nas - Ryszard Tomczak

Skomentuj ()

Sukces Adriana Meronka

Polish Open: triumf Austriaka. Najlepszy Polak piąty

Austriacki golfista Berni Reiter zwyciężył w międzynarodowych mistrzostwach Polski – Lotos Polish Open. Adrian Meronk (Toya G&CC Wrocław) pochodzący z Pniew zajął piąte miejsce. W turnieju w Pasłęku, w randze europejskiej ligi Pro Tour, rywalizowało 90 zawodników z 14 krajów.

"Przez trzy rundy turnieju udało mi się utrzymać wyrównany poziom gry i jest to rezultat, z którego jestem zadowolony. Moim celem było zdobycie miejsca w pierwszej dziesiątce. Jestem 5, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Szczególnie po pierwszej dziesiątce, która była dla mnie bardzo udana. W drugiej połowie niestety opadłem z sił – powiedział Adrian Meronk."

Skomentuj ()

Profilaktyka i wykrywanie chorób

Skomentuj ()